GALERIA MGDK

Aktualności z Miejsko-Gminnego Domu Kultury

42. Jarmark Wielkanocny w Muzeum Wsio Opolskiej w Opolu

42. Jarmark Wielkanocny w Muzeum Wsio Opolskiej w Opolu

W miniony weekend, mieliśmy przyjemność wprowadzić się w Świąteczny nastrój. Dziękujemy za wspólny 42. Jarmark Wielkanocny w Muzeum Wsio Opolskiej w Opolu. Przepiękne klimatyczna impreza, którą polecamy wszystkim. Do zobaczenia za rok oczywiście:)
Ps. Dziękujemy szanownym fotografom za podesłanie zdjęć

Dzień Kobiet w MGDK

Dzień Kobiet w MGDK

Drogie Panie :) Zapraszamy serdecznie, na miły wieczór z najmłodszymi artystami Domu Kultury w Lewinie Brzeskim
Sobota 11 marca - godizna 17:00

Koncert Noworoczny 8 stycznia 2017 / Zamek Piastów Śląskich w Brzegu

Koncert Noworoczny 8 stycznia 2017 / Zamek Piastów Śląskich w Brzegu

To był wyjątkowy koncert w wyjątkowym klimacie. Dziekujemy Wam kochani za tak piękne chwile podczas Koncertu Noworecznego w Zamku Śląskich. 8 stycznia 2017 roku zapamiętamy na długo.
Dziękujemy za zaproszenie, za gromkie brawa i ciepłe słowa po wieczorze. Znajdziecie także krótką relację z tego wydarzenia tutaj -> KLIK

Koncert w Pokoju - 20.01.2017

Koncert w Pokoju - 20.01.2017

20-ego stycznia mieliśmy przyjemność koncertować w Pokoju - dziekuejmy ślicznie Pani Wójt za zaproszenie, która wspaniale nas przyjełą. Bisy z taka widownią to czysta przyjemność. Bardzo nas cieszą takie koncerty po, których możemy spędzić kilka chwil z widzami i goścmi tym razem Pani Wójt. Pozdrawiamy raz jeszcze i dziękujemy. Kłaniamy sie w pas DUET STUDIO i MGDKT w Lewinie Brzeskim.
.

HERODY 2017

HERODY 2017

Jedna z naszych sztandarowych imprez już niedługo. Każde Herody są dla nas jak jubileuszowe - te będą JUŻ 32. Przygotowania trwają pełną gębą. Dom Kultury już zaczyna zmieniać klimat i serdecznie zaprasza Was do wspólnego kolędowania!

Koncert Noworoczny w Łosiowie

Koncert Noworoczny w Łosiowie

Serdecznie zapraszamy już 27 stycznia na wspaniały Koncert Noworoczny do DOmu Kultury w Łosiowie. Wystąpia orkiestra, solistki i tancerze, którzy zafundują nam koledy Polski i Ukraińskie, muzykę ludową oraz poważną. Wiecej informacji w Domu Kultury w Łosiowie i Lewinie Brzeskim. Zarapszamy.