GALERIA MGDK

Aktualności z Miejsko-Gminnego Domu Kultury

Shantażyści 1 miejsce !

Na festiwalu "Graniczna Kuźnia Szant", który odbył się w Zgorzelcu w dniach 3-4 września 2010 "Złotą podkowę" i pierwsze m-ce zajął zespół "Shantażyści" z naszego Domu Kultury - Gratulujemy!

Wystawa obrazów Plener 2010

Od najbliższej środy w Galerii - ART można będzie podziwiać obrazy namalowane podczas ostatniego pleneru. Wszystkie obrazy wystawione można zakupić w Domu Kultury.

Zapraszamy na Dni Lewina 2010

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne obchody dni miasta. W tym roku z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych cała impreza została przeniesiona na 'plac cukrowniczy' obok byłej cukrowni 'Wróblin'.


>> Program Dni Lewina 2010 <<

Zakończenie wakacji

Zakończenie wakacji ze względów pogodowych zostało przeniesione z 28 na 31 sierpnia. W programie gry i konkursy dla dzieci, dyskoteka oraz konkurs na najciekawsze zdjęcia z wakacji. Impreza odbędzie się w amfiteatrze. Zapraszamy

Zlot motocyklowy odwołany

Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych zlot motocyklowy zostaje przeniesiony na bliżej nieokreślony termin. Drugi termin zlotu podany będzie w najbliższym czasie.


Po więcej informacji zapraszamy na kelerisriders.pl

Trzecie miejsce Shantażystów !

W Ostrowcu Świętokrzyskim, 24 kwietnia, na scenie klubu jazzowego "Perspektywy" Shantażyści zaliczyli swój drugi, po "Szantkach" w Kędzierzynie-Koźlu występ na krajowej arenie szantowej. Tym razem odnieśli sukces w postaci III miejsca. Zespół został bardzo ciepło przyjęty, a ich autorski utwór "Sen o burzy" zdobył sobie niemałą popularność.