Miejsko Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim GALERIA MGDK

Aktualności z Miejsko-Gminnego Domu Kultury

Zaproszenie na spektakl taneczny

Zapraszamy Państwa na spektakl taneczny "8 RUND Z ŻYCIEM" w wykonaniu COCO DANCE CENTER z Brzegu, który odbędzie się 2 października o godz. 17:00 w Domu Kultury. Darmowe zaproszenia dostępne są w sekretariacie MGDK.

Dożynki Gminno-Powiatowe

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na Dożynki Gminno-Powiatowe, które 4 września odbędą się na terenie Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie.

>> Program Dożynek <<

Półkolonie językowe w Lewinie Brzeskim

Wakacyjne zajęcia językowe to świetna zabawa wakacyjne połączona z nauka języka obcego oraz elementami technik pamięci Super Umysł. Każdy dzieo ma inny temat przewodni (od wycieczek palcem po mapie - kraje świata na podstawie materiałów National Geographic, poprzez tematykę o niesamowitych zwierzętach jak i fantastycznych ludziach) i zaplanowany jest odrębnie - pod uwagę bierzemy wiek zapisanych dzieci ich zainteresowania oraz prognozowaną pogodę.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KAŻDEGO DNIA ENGLISH CAMPÓW

Przeżyjmy to jeszcze raz...

Zapraszamy do obejrzenia krótkich materiałów filmowych z obchodów tegorocznych Dni Lewina.


Noc Kupały połączona z otwarciem kąpieliska

Serdecznie zapraszamy 25 czerwca od godziny 11:00 na plażę w Lewinie Brzeskim.

Aktualizacja:
Impreza była organizowana i finansowana ze środków Unijnych w ramach działania 413 Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 w zakresie małych projektów.

Shantażyści - ster na Bydgoszcz!

W dniu 18 czerwca Shantażyści stanęli do walki o tytuł "Bardów Brdy" w konkursie szantowym podczas festiwalu Ster na Bydgoszcz. W konkursie jury, którego przewodniczącym był Maciej Jędrzejko z jednego z najlepszych w Polsce zespołów szantowych (Banana Boat) jednogłośnie uznało, że formacja z Lewina Brzeskiego była najlepsza.