Miejsko Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim GALERIA MGDK

Aktualności z Miejsko-Gminnego Domu Kultury

Herody 2011 !

W nadchodzący weekend zgodnie z tradycją zapraszamy wszystkich mieszkańców na Wojewódzki Przegląd Zespołów Kolędniczych HERODY. Zaczynamy już w sobotę od 9:30 w sali widowiskowej Domu Kultury. Podczas dwóch dni obchodów zaprezentuje się 26 zespołów z całego województwa.


>> Program Herodów 2011 <<

Aktualizacja galerii

Fotorelacje z XV Biesiady Kresowiaków oraz z obchodów Narodowego Święta Niepodległości - dostępne w galerii.

XV Biesiada Kresowiaków

11 listopada

Zapraszamy na Herody

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w XXVI Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Kolędnicznych - "Herody 2011". Regulamin oraz karta zgłoszeniowa - do pobrania poniżej.

>> Karta zgłoszenia zespołu <<<

>> Regulamin <<<

XV Biesiada Kresowa

Już po raz XV w Domu Kultury odbędzie się Biesiada Kresowa. Oprócz dań wschodnich będzie można posłuchać również naszych zespołów (Kapela podwórkowa - 'Lewiniacy', 'Ta-Joj', 'Zespół Seniora'). W tegorocznej biesiadzie gościem zaproszonym będzie zespół 'Chawira z Krakowa'. Bilety w cenie 18 zł do nabycia w sekretariacie mgdk. Nie prowadzimy rezerwacji.

Cienie wśród nas

23 października od godz. 18:00 siostry Balcerzak wraz z przyjacielem wykonają utwory nieżyjących już artystów (między innymi Czesława Niemena, Kasi Sobczyk, Krzysztofa Klęczona, Anny Jantar). Zaproszenia bezpłatne można otrzymać w sekretariacie mgdk (ilość miejsc ograniczona).

Shantażyści 1 miejsce !

Na festiwalu "Graniczna Kuźnia Szant", który odbył się w Zgorzelcu w dniach 3-4 września 2010 "Złotą podkowę" i pierwsze m-ce zajął zespół "Shantażyści" z naszego Domu Kultury - Gratulujemy!