Miejsko Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim

Aktualności z Miejsko-Gminnego Domu Kultury

XV Biesiada Kresowa

Już po raz XV w Domu Kultury odbędzie się Biesiada Kresowa. Oprócz dań wschodnich będzie można posłuchać również naszych zespołów (Kapela podwórkowa - 'Lewiniacy', 'Ta-Joj', 'Zespół Seniora'). W tegorocznej biesiadzie gościem zaproszonym będzie zespół 'Chawira z Krakowa'. Bilety w cenie 18 zł do nabycia w sekretariacie mgdk. Nie prowadzimy rezerwacji.

Cienie wśród nas

23 października od godz. 18:00 siostry Balcerzak wraz z przyjacielem wykonają utwory nieżyjących już artystów (między innymi Czesława Niemena, Kasi Sobczyk, Krzysztofa Klęczona, Anny Jantar). Zaproszenia bezpłatne można otrzymać w sekretariacie mgdk (ilość miejsc ograniczona).

Shantażyści 1 miejsce !

Na festiwalu "Graniczna Kuźnia Szant", który odbył się w Zgorzelcu w dniach 3-4 września 2010 "Złotą podkowę" i pierwsze m-ce zajął zespół "Shantażyści" z naszego Domu Kultury - Gratulujemy!

Wystawa obrazów Plener 2010

Od najbliższej środy w Galerii - ART można będzie podziwiać obrazy namalowane podczas ostatniego pleneru. Wszystkie obrazy wystawione można zakupić w Domu Kultury.

Zapraszamy na Dni Lewina 2010

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne obchody dni miasta. W tym roku z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych cała impreza została przeniesiona na 'plac cukrowniczy' obok byłej cukrowni 'Wróblin'.


>> Program Dni Lewina 2010 <<

Zakończenie wakacji

Zakończenie wakacji ze względów pogodowych zostało przeniesione z 28 na 31 sierpnia. W programie gry i konkursy dla dzieci, dyskoteka oraz konkurs na najciekawsze zdjęcia z wakacji. Impreza odbędzie się w amfiteatrze. Zapraszamy