Miejsko Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim GALERIA MGDK

Aktualności z Miejsko-Gminnego Domu Kultury

Zapraszamy na Dni Lewina 2010

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne obchody dni miasta. W tym roku z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych cała impreza została przeniesiona na 'plac cukrowniczy' obok byłej cukrowni 'Wróblin'.


>> Program Dni Lewina 2010 <<

Zakończenie wakacji

Zakończenie wakacji ze względów pogodowych zostało przeniesione z 28 na 31 sierpnia. W programie gry i konkursy dla dzieci, dyskoteka oraz konkurs na najciekawsze zdjęcia z wakacji. Impreza odbędzie się w amfiteatrze. Zapraszamy

Zlot motocyklowy odwołany

Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych zlot motocyklowy zostaje przeniesiony na bliżej nieokreślony termin. Drugi termin zlotu podany będzie w najbliższym czasie.


Po więcej informacji zapraszamy na kelerisriders.pl

Trzecie miejsce Shantażystów !

W Ostrowcu Świętokrzyskim, 24 kwietnia, na scenie klubu jazzowego "Perspektywy" Shantażyści zaliczyli swój drugi, po "Szantkach" w Kędzierzynie-Koźlu występ na krajowej arenie szantowej. Tym razem odnieśli sukces w postaci III miejsca. Zespół został bardzo ciepło przyjęty, a ich autorski utwór "Sen o burzy" zdobył sobie niemałą popularność.

Zmiana ekspozycji w Studio-Art

Aktualnie można oglądać obrazy namalowane podczas ostatnich Ogólnopolskich Plenerów Malarskich w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy do oglądania obrazów jak również do zakupów. Galeria mieści się na parterze Domu Kultury i czynna jest w godzinach : poniedziałek-piątek 9.00 – 19.00 sobota 9.00 – 14.00. Zapraszamy.

Tańczą dalej

Zespoły „Klips” i „Mini Klips” pod kierunkiem inst. Marzeny Utzig po eliminacjach w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Brzegu tańczą dalej. Następny etap to Kluczbork gdzie zaprezentują się w swoich tańcach 23 kwietnia.