Miejsko Gminny Dom Kultury w Lewinie Brzeskim

Aktualności z Miejsko-Gminnego Domu Kultury

Zlot motocyklowy odwołany

Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych zlot motocyklowy zostaje przeniesiony na bliżej nieokreślony termin. Drugi termin zlotu podany będzie w najbliższym czasie.


Po więcej informacji zapraszamy na kelerisriders.pl

Trzecie miejsce Shantażystów !

W Ostrowcu Świętokrzyskim, 24 kwietnia, na scenie klubu jazzowego "Perspektywy" Shantażyści zaliczyli swój drugi, po "Szantkach" w Kędzierzynie-Koźlu występ na krajowej arenie szantowej. Tym razem odnieśli sukces w postaci III miejsca. Zespół został bardzo ciepło przyjęty, a ich autorski utwór "Sen o burzy" zdobył sobie niemałą popularność.

Zmiana ekspozycji w Studio-Art

Aktualnie można oglądać obrazy namalowane podczas ostatnich Ogólnopolskich Plenerów Malarskich w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy do oglądania obrazów jak również do zakupów. Galeria mieści się na parterze Domu Kultury i czynna jest w godzinach : poniedziałek-piątek 9.00 – 19.00 sobota 9.00 – 14.00. Zapraszamy.

Tańczą dalej

Zespoły „Klips” i „Mini Klips” pod kierunkiem inst. Marzeny Utzig po eliminacjach w Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Brzegu tańczą dalej. Następny etap to Kluczbork gdzie zaprezentują się w swoich tańcach 23 kwietnia.

Strona internetowa MGDK - online !

Od dnia dzisiejszego posiadamy własną stronę internetową. Bedą mogli Państwo znaleźć na niej sporo istotnych informacji o życiu kulturalnym w Lewinie. Na bieżąco będą dodawane najbliższe wydarzenia, imprezy oraz spotkania w Domu Kultury. Stale aktualizowana galeria pozwoli Państwu przeżyć raz jeszcze liczne imprezy organizowane przez nas czy też obejrzeć fotorelację z wydarzeń, na których Państwa zabrakło.