GALERIA MGDK

Aktualności z Miejsko-Gminnego Domu Kultury

Mikołaj w MGDK!

Mikołaj w MGDK!

Jak ten czas leci! Może pogoda nie daje nam powodów by o nim myśleć, ale on myśli o WSZYSTKICH dzieciach. Święty Mikołaj już niedługo odwiedzi nasze skromne progi
We wtorek 6 grudnia Mikjołaj rozbawi nasze kochane dzieci w MGDK. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy :)

Herody 2017 już niebawem!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Herodów. Po raz 32-gi spotkamy się by razem kolędować już 28- 29.01.2017r. Plakaty są w trakcie tworzenia, więc niedługo ruszymy z Herodowymi zaproszeniami, a póki co udostępniamy Wam już Kochani REGULAMIN i KARTĘ ZGŁOSZEŃ. Miłego dzionka życzymy :)

Regulamin

Karta zgłoszeń

XXI Biesiada Kresowa

XXI Biesiada Kresowa

To był wspaniały weekend! Za nami już XXI-sza Biesiada Kresowa.
Było smacznie i zabawanie, muzycznie i tanecznie, a przede wszystkim było BIESIADNIE. Taka zabawa do późnych godzin tylko z Wami kochani!
Bardzo cieszą nas miłę słowa i wspaniałe opinie po całej imprezie. Zabawa była przednia- ale nie udałaby się tak gdyby nie wspaniała widownia.
Dziękujemy, za wspólne biesiadowanie i Wasze wsparcie! Już nie mozemy się doczekać XXII-giej BIESIADY KRESOWEJ. Heeej!

25.10.2016 Kongres w Opolu z okazji Jubileuszu 150-lecia działalności Kół Gospodyń Wiejskich.

25.10.2016 Kongres w Opolu z okazji Jubileuszu 150-lecia działalności Kół Gospodyń Wiejskich.

Wczoraj tj. 25 października mieliśmy okazje uświetnić i wspomóc technicznie wspaniały bo już 150-ty Jubileusz działaności Kół Gospodyń Wiejskich..
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, gratulując tym samym wspaniałej imprezy jak i wytrwałości w pracy- przecież to już półtorej wieku. Życzymy Wam z całego serca drugie tyle!

http://mgdk-lewinbrzeski.pl/galeria/140/25102016_kongres_z_okazji_jubileuszu_150_lecia_dzialanosci_kol_gospodyn_wiejskich_w_opolu.html#page-content

XXI Biesiada Kresowa 2016

XXI Biesiada Kresowa 2016

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną już XXI Biesiade Kresową, która odbędzie się nie indziej jak w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Lewinie Brzeskim. Od jutra tj 20.10.2016 możecie nabyć w sekretariacie bilety (30zł).
Już 5 listopada usłyszycie "Ta Joj" "Sami Swoi", Małgorzatę Kulińską i gości specjalnych czyli Męski zespół wokalno instrumentalny "Metronom" z Opola! Spróbujecie swojskich przysmaków a po koncercie zagra dla Was do Kapela Podwórkowa "Lewiniacy"
Zapraszamy! Niech tradycja trwa!

TOBIE POLSKO 2016

TOBIE POLSKO 2016

Serdecznie zapraszamy na XXI już Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej "TOBIE POLSKO" Zapraszamy do Olszanki jak i Pogorzeli. Pozdrawiamy śpiewająco!