GALERIA MGDK

Aktualności z Miejsko-Gminnego Domu Kultury

Nagroda na Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Nagroda na Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej

Serce się raduje po takich wiadomościach :) Nasza kochana Małgorzata Kulińska laureatką Wojewódzkiego Festiwalu Pieśni Patriotycznej.

Mikołaj w MGDK!

Mikołaj w MGDK!

Jak ten czas leci! Może pogoda nie daje nam powodów by o nim myśleć, ale on myśli o WSZYSTKICH dzieciach. Święty Mikołaj już niedługo odwiedzi nasze skromne progi
We wtorek 6 grudnia Mikjołaj rozbawi nasze kochane dzieci w MGDK. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy :)

Herody 2017 już niebawem!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Herodów. Po raz 32-gi spotkamy się by razem kolędować już 28- 29.01.2017r. Plakaty są w trakcie tworzenia, więc niedługo ruszymy z Herodowymi zaproszeniami, a póki co udostępniamy Wam już Kochani REGULAMIN i KARTĘ ZGŁOSZEŃ. Miłego dzionka życzymy :)

Regulamin

Karta zgłoszeń

XXI Biesiada Kresowa

XXI Biesiada Kresowa

To był wspaniały weekend! Za nami już XXI-sza Biesiada Kresowa.
Było smacznie i zabawanie, muzycznie i tanecznie, a przede wszystkim było BIESIADNIE. Taka zabawa do późnych godzin tylko z Wami kochani!
Bardzo cieszą nas miłę słowa i wspaniałe opinie po całej imprezie. Zabawa była przednia- ale nie udałaby się tak gdyby nie wspaniała widownia.
Dziękujemy, za wspólne biesiadowanie i Wasze wsparcie! Już nie mozemy się doczekać XXII-giej BIESIADY KRESOWEJ. Heeej!

25.10.2016 Kongres w Opolu z okazji Jubileuszu 150-lecia działalności Kół Gospodyń Wiejskich.

25.10.2016 Kongres w Opolu z okazji Jubileuszu 150-lecia działalności Kół Gospodyń Wiejskich.

Wczoraj tj. 25 października mieliśmy okazje uświetnić i wspomóc technicznie wspaniały bo już 150-ty Jubileusz działaności Kół Gospodyń Wiejskich..
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, gratulując tym samym wspaniałej imprezy jak i wytrwałości w pracy- przecież to już półtorej wieku. Życzymy Wam z całego serca drugie tyle!

http://mgdk-lewinbrzeski.pl/galeria/140/25102016_kongres_z_okazji_jubileuszu_150_lecia_dzialanosci_kol_gospodyn_wiejskich_w_opolu.html#page-content

XXI Biesiada Kresowa 2016

XXI Biesiada Kresowa 2016

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną już XXI Biesiade Kresową, która odbędzie się nie indziej jak w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Lewinie Brzeskim. Od jutra tj 20.10.2016 możecie nabyć w sekretariacie bilety (30zł).
Już 5 listopada usłyszycie "Ta Joj" "Sami Swoi", Małgorzatę Kulińską i gości specjalnych czyli Męski zespół wokalno instrumentalny "Metronom" z Opola! Spróbujecie swojskich przysmaków a po koncercie zagra dla Was do Kapela Podwórkowa "Lewiniacy"
Zapraszamy! Niech tradycja trwa!