GALERIA MGDK

Aktualności z Miejsko-Gminnego Domu Kultury

Dzieje się! Już niedługo efekty naszej ostatniej zabawy z kamerą na świeżym powietrzu i w magicznym zamku - więcej nie zdradzamy

Wiosna Kwiatów 2016

Wiosna Kwiatów 2016

Macie odrobinkę czasu siódmego i ósmego maja?! Zapraszamy serdecznie do Łosiowa :)

Kabaret Czwarta Fala w Lewinie Brzeskim

Kabaret Czwarta Fala w Lewinie Brzeskim

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na wieczór pełen humoru z niezwykłym kabaretem Czwarta Fala.
Już 16 kwietnia o godzinie 19:00 na sali widowiskowej w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Lewinie Brzeskim!

Kabaret Czwarta Fala- kielecka formacja młodego pokolenia, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych aspektów pozornie normalnych sytuacji. Kabaret ma na koncie 3 autorskie programy, każdy doskonale przyjmowany przez publiczność.

Czwarta Fala powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się aż 50 nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności. W jego skład wchodzą- Mateusz Lewkowicz i Damian Lebieda, oraz Bartek Cedro.

Do najbardziej znanych postaci wykreowanych przez kabaret należą dwaj nierozgarnięci dresiarze- Kloc i Wentyl. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna- tak najkrócej można opisać twórczość Kabaretu. Każdy ich występ jest inny, każdy niesie w sobie potężną dawkę pozytywnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

Zawsze gotowi do działania, zawsze pełni zapału, zawsze otwarci na Twoje sugestie. Odkryj w sobie pokłady humoru o których do tej pory nie miałeś pojęcia, pozwól zaprosić się do świata absurdu w którym nigdy niczego nie możesz być pewien, pozwól porwać się Czwartej Fali!

Bilety do nabycia w Sekretariacie MGDK w cenie 15 zł !

Jarmark Wielkanocny 2016 i występ Małgorzaty Kulińskiej

Jarmark Wielkanocny 2016 i występ Małgorzaty Kulińskiej

Ubiegłą niedzielę (20.03) mieliśmy przyjemność spędzić w Muzeum Wsi Opolskiej na Jarmarku Wielkanocnym. Pierwsze promyki wiosennego słońca dała nam swym występem Małgorzata Kulińska, a całą atmosferę wspaniale podgrzała liczna widownia. Dziękujemy za ten przedsmak Świąt Pani Małgorzacie i wszystkim przybyłym gościom. Jarmark Wielkanocny w Muzeum Wsi Opolskiej - zaliczamy do bardzo udanych.


Jeszcze raz życzymy Państwu spokoju, uśmiechu i... wspaniałych zapachów w domu w nadchodzące Święta Wielkanocne.
Radosnego Alleluja!

Wielkanoc 2016 - niechaj Wasze domy wypełni spokój i swiąteczny uśmiech.

Wielkanoc 2016 - niechaj Wasze domy wypełni spokój i swiąteczny uśmiech.

   Już zaraz domy wypełnią się zapachem wielkanocnych bab i siądziemy do wspólnego zdobienia święconek. Niechaj tegoroczna Wielkanoc przyniesie odrobinę spokoju, trochę więcej zdrowia i ogrom sukcesów tych zawodowych i prywatnych. Życzymy Państwu aby te Święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość,
pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję. A dodatkowym prezentem i życzeniem jest piękna pogoda i słońce w lany poniedziałek :)


Życzy Dyrektor
wraz z pracownikami
Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Lewinie Brzeskim.

X Konkurs na Babę i Palmę Wielkanocną (Skarbimierz)

X Konkurs na Babę i Palmę Wielkanocną (Skarbimierz)

Masz pomysł na niepowtarzalną Babę lub Palmę Wielkanocną, spotkajmy się razem na X konkursie na Babę i Palmę Wielkanocną w Łukowicach Brzskich 19-ego marca !
Do zobaczenia.